• Heren 1

  • Team gegevens

    Trainer
    Trainingwoensdag 20:30 - 22:00Sporthal Poort
    Wedstrijdenzaterdag 18:00Sporthal Waterwijk
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Bree, Martijn deMiddenaanvaller
    Cozijnsen, RichardSpeler
    Hartog, Robert denPasser/loper
    Hein, HjalmarSpelverdeler
    Schuil, ErikPasser/loper
    Vereenooghe, GijsMiddenaanvaller
    Weber, Casper
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    VC Allvo HS 1 - Zaanstad HS 2 Waterwijk 1316RK Almere
    VC Allvo HS 1 - Spaarnestad HS 2 Waterwijk 1316RK Almere
    VC Allvo HS 1 - US HS 2 Waterwijk 1316RK Almere
    VC Allvo HS 1 - Prima Donna Kaas Huizen HS 2 Topsportcentrum Almere 1362LA Almere
    vv Jonas HS 1 - VC Allvo HS 1 De Walvis 1945TB Beverwijk
    Spaarnestad HS 2 - VC Allvo HS 1 Beyneshal 2011LN Haarlem
    Switch Hooglanderveen HS 1 - VC Allvo HS 1 Dorpshuis De Dissel 3829MD Hooglanderveen
    Prima Donna Kaas Huizen HS 2 - VC Allvo HS 1 Prima Donna Kaas Arena 1273ND Huizen
    VC Allvo HS 1 - Gemini S HS 1 zaterdag 13 maart 18:00 Waterwijk 1316RK Almere
    Unicornus HS 1 - VC Allvo HS 1 vrijdag 19 maart 21:00 De Kuil 3752SJ Bunschoten-Spakenburg
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Shot HS 1313
    2VV Amsterdam HS 249
    3vv Jonas HS 128
    4US HS 228
    5Unicornus HS 126
    6Switch Hooglanderveen HS 136
    7Gemini S HS 115
    8AVV Keistad HS 224
    9VC Allvo HS 124
    10Zaanstad HS 234
    11Prima Donna Kaas Huizen HS 223
    12Spaarnestad HS 220
  • Uitslagen

    WedstrijdUitslag
    Vervallen wedstrijd: 30003AH LB zaterdag 19 december
    Vervallen wedstrijd: 30003AH AB zaterdag 12 december
    30003AH BK woensdag 2 december
    Vervallen wedstrijd: 30003AH BC zaterdag 21 november
    Vervallen wedstrijd: 30003AH DB vrijdag 13 november
    Vervallen wedstrijd: 30003AH BE zaterdag 7 november
    Vervallen wedstrijd: 30003AH FB zaterdag 31 oktober
    30003AH EB zaterdag 24 oktober
    Vervallen wedstrijd: 30003AH BG zaterdag 17 oktober
    30003AH HB zaterdag 10 oktober