• Dames 2

  • Team gegevens

    Trainer Melvyn Leen
    Trainingdinsdag 19:00 - 21:00
    woensdag 20:30 - 22:30
    Sporthal Poort
    Sporthal Poort
    Wedstrijdenvrijdag 21:15Sporthal Poort
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Buis, MarissaPasser/loper
    Caris, InezPasser/loper
    Felipa, TyeishaSpeler
    Frank, SabrinaSpeler
    Gouweleeuw, EsméePasser/loper
    Hoed, AmberSpeler
    Hoogendonk, AmberDiagonaal
    Luiting, EstherSpelverdeler
    Pos, AnyckSpeler
    Teel, MadelonMiddenaanvaller

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    VC Allvo DS 2 - Gemini S DS 3 Waterwijk 1316RK Almere
    VC Allvo DS 2 - ODIS DS 1 Topsportcentrum Almere 1362LA Almere
    Switch Hooglanderveen DS 2 - VC Allvo DS 2 Dorpshuis De Dissel 3829MD Hooglanderveen
    Voleem DS 2 - VC Allvo DS 2 Huis van Eemnes 3755EZ Eemnes
    Switch Hooglanderveen DS 2 - VC Allvo DS 2 vrijdag 30 oktober 19:30 Dorpshuis De Dissel 3829MD Hooglanderveen
    VC Allvo DS 2 - Gemini S DS 3 vrijdag 6 november 21:15 Waterwijk 1316RK Almere
    Gemini S DS 2 - VC Allvo DS 2 zaterdag 14 november 19:00 Kerkelanden 1216SK Hilversum
    VC Allvo DS 2 - Unicornus DS 2 vrijdag 20 november 21:15 Topsportcentrum Almere 1362LA Almere
    Prima Donna Kaas Huizen DS 3 - VC Allvo DS 2 vrijdag 27 november 19:30 Prima Donna Kaas Arena 1273ND Huizen
    VC Allvo DS 3 - VC Allvo DS 2 vrijdag 11 december 21:15 Topsportcentrum Almere 1362LA Almere
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1AMVJ-Martinus DS 1418
    2Smashing Velsen '96 DS 1416
    3SAS'70 DS 1315
    4Spaarnestad DS 739
    5VCH DS 339
    6Spaarnestad DS 948
    7Spaarnestad DS 836
    8AMVJ-Martinus DS 245
    9vv Jonas DS 433
    10Spaarnestad DS 1131
    11VHZ DS 320
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    24 Oct3000D2G HB zaterdag 24 oktober 16:15 Huis van Eemnes Noordersingel 4 3755EZ Eemnes
    16 Oct3000D2G BG vrijdag 16 oktober 21:15 Topsportcentrum Almere Pierre de Coubertinlaan 7 1362LA Almere
    02 OctVC Allvo DS 2 - Keizer Otto-Trivolley DS 2 1-3 23-25 21-25 20-25 25-15
    26 SepSovoco DS 2 - VC Allvo DS 2 1-3 14-25 21-25 25-22 26-28
    15 SepVC Allvo DS 2 - Prima Donna Kaas Huizen DS 4 3-1 25-19 25-14 25-22 12-25