• Dames 1

  • Team gegevens

    TrainerFreek Scherphuis
    Trainingmaandag 19:30 - 21:30
    woensdag 20:00 - 22:00
    Sporthal Olympiakwartier
    Sporthal Poort
    Wedstrijdenvrijdag 19:30Sporthal Poort
  • Team indeling

    Naam
    Canon, Luna
    Cebe, K├╝bra
    Croese, Chloe
    Gouweleeuw, Kim
    Kraats, Anchelle v.d.
    Meindersma, Kirsten
    Molema, Yvonne
    Nassar, Ceydanur
    Putten, Shannen van
    Schriek, Suzanne
    Vries, Bianca de
    Vroom, Stephanie
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    VC Allvo DS 1 - Atalante DS 1 Topsportcentrum Almere 1362LA Almere
    VC Allvo DS 1 - Armixtos DS 3 Topsportcentrum Almere 1362LA Almere
    VC Allvo DS 1 - Zaanstad DS 4 Topsportcentrum Almere 1362LA Almere
    Xenon DS 1 - VC Allvo DS 1 Van Hogendorphal 1051CE Amsterdam
    Armixtos DS 3 - VC Allvo DS 1 Wethouder Verheijhal 1093KP Amsterdam
    11 dec. 19:30 vrijdag 11 december 19:30 Topsportcentrum Almere 1362LA Almere
    Smashing '72 DS 1 - VC Allvo DS 1 zaterdag 9 januari 13:00 Diemen 1111ET Diemen
    VV Amsterdam DS 6 - VC Allvo DS 1 zaterdag 9 januari 19:00 Blauwwit 1056EP Amsterdam
    VCH DS 2 - VC Allvo DS 1 woensdag 13 januari 19:15 FBK-hal 2132CR Hoofddorp
    VC Allvo DS 1 - Smashing '72 DS 2 vrijdag 29 januari 19:30 Topsportcentrum Almere 1362LA Almere
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Afas-LEOS DS 1417
    2AVV Keistad DS 4313
    3Almere Buiten DS 1413
    4Salvo '67 DS 1412
    5VV Amsterdam DS 4310
    6Keizer Otto-Trivolley DS 139
    7Voleem DS 136
    8Oberon DS 125
    9Wilhelmina DS 132
    10Zorgvilla's de Tijd/VCV DS 221
    11De Jong & Van Diermen Unicornus DS 121
    12The Smashers DS 131
  • Uitslagen

    WedstrijdUitslag
    Vervallen wedstrijd: 3000D1C CA zaterdag 28 november
    3000D1C KA donderdag 26 november
    Vervallen wedstrijd: 3000D1C AD vrijdag 20 november
    Vervallen wedstrijd: 3000D1C EA woensdag 11 november
    Vervallen wedstrijd: 3000D1C AF vrijdag 6 november
    Vervallen wedstrijd: 3000D1C GA zaterdag 31 oktober
    Vervallen wedstrijd: 3000D1C AH vrijdag 16 oktober
    Atalante DS 1 - VC Allvo DS 1 1-3
    VC Allvo DS 1 - Xenon DS 1 2-3
    Zaanstad DS 4 - VC Allvo DS 1 3-2