• Dames 7

  • Teamgegevens

    Trainer Jeroen Klunder
    Trainingwoensdag 19:00 - 20:30Sporthal Poort
    Wedstrijdenzaterdag 18:00Sporthal Waterwijk
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Brittmann, EmmaSpeler
    Driel, Caitlin vanSpeler
    Etten, Danique vanSpeler
    Heeneman, Marloes
    Jansen, MelanieSpeler
    Kooten, Silke van
    Mul, Denice de
    Vis, LisaSpeler
    Yüksel, GamzenurSpeler
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    VC Allvo DS 7 - Oberon DS 4 Waterwijk 1316RK Almere
    VC Allvo DS 7 - Salvo '67 DS 3 Waterwijk 1316RK Almere
    VC Allvo DS 7 - Switch Hooglanderveen DS 5 Dorpshuis De Dissel 3829MD Hooglanderveen
    VC Allvo DS 7 - Wilhelmina DS 4 Waterwijk 1316RK Almere
    VC Allvo DS 7 - Sovoco DS 4 Waterwijk 1316RK Almere
    Switch Hooglanderveen DS 5 - VC Allvo DS 7 Dorpshuis De Dissel 3829MD Hooglanderveen
    Wilhelmina DS 4 - VC Allvo DS 7 Sportcomplex Amerena 3815XT Amersfoort
    17 apr. 13:00 zaterdag 17 april 13:00 De Blijk 1394KA Nederhorst den Berg
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Sovoco DS 4420
    2Gemini S DS 5311
    3vv Nederhorst DS 3410
    4Oberon DS 429
    5The Smashers DS 339
    6Salvo '67 DS 349
    7Switch Hooglanderveen DS 515
    8Almere Buiten DS 325
    9Unicornus DS 434
    10AVV Keistad DS 943
    11VC Allvo DS 720
    12Wilhelmina DS 420
  • Uitslagen

    WedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set
    Vervallen wedstrijd: 3000D4A BA vrijdag 9 april 21:45 Almere Buiten A. Boekenweg 1 1333VD Almere
    Vervallen wedstrijd: 3000D4A AC zaterdag 27 maart 18:00 Waterwijk IJsselmeerweg 48 1316RK Almere
    Vervallen wedstrijd: 3000D4A DA vrijdag 19 maart 21:00 Kerkelanden Franciscusweg 6 a 1216SK Hilversum
    Vervallen wedstrijd: 3000D4A AE zaterdag 13 maart 18:00 Waterwijk IJsselmeerweg 48 1316RK Almere
    Vervallen wedstrijd: 3000D4A FA vrijdag 5 maart 21:15 Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT Amersfoort
    Vervallen wedstrijd: 3000D4A AB zaterdag 12 december 16:15 Waterwijk IJsselmeerweg 48 1316RK Almere
    Vervallen wedstrijd: 3000D4A CA vrijdag 27 november 21:45 De Kuil Torenvalk 47 3752SJ Bunschoten-Spakenburg
    Vervallen wedstrijd: 3000D4A AD zaterdag 21 november 18:00 Waterwijk IJsselmeerweg 48 1316RK Almere
    Vervallen wedstrijd: 3000D4A EA vrijdag 13 november 19:30 Klaas Bouthal Schapendrift 64 1251XH Laren NH
    Vervallen wedstrijd: 3000D4A AF zaterdag 7 november 18:00 Waterwijk IJsselmeerweg 48 1316RK Almere